90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Feelings Transparan Püsküllü Babydoll Ve G-string Takım

Feelings Transparan Püsküllü Babydoll Ve G-string Takım

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Feelings Transparan Püsküllü Babydoll Ve G-string Takım Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Feelings markanın Feelings Transparan Püsküllü Babydoll Ve G-string Takım modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


İnce tül kumaşı, eteklerdeki püskülleri ile dayanılmaz cazibe. Göğüsten gelen tek omuz askısı Sırt bölümden 4 lastikle arka bölümü birleştirmektedir.

Babydoll ve string beraber tam Takım halindedir

Beden M Kesim Free Size'dır. M, L, XL bedenler için uygundur.


Feelings markasının bu Feelings Transparan Püsküllü Babydoll Ve G-string Takım model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Feelings Transparan Püsküllü Babydoll Ve G-string Takım, renk seçeneklerine sahip.

Feelings F 2014 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Feelings Transparan Püsküllü Babydoll Ve G-string Takım ürünü faturada "Feelings F 2014" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-