Fiammo Sütyen Takımı Set1014

Fiammo Sütyen Takımı Set1014

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


Üçgen sutyen ipek kaplı ve kenarları dantel tül işlemeli. Soutache tekniği kullanılarak tül arkasında elle uygulanan dantel ekler ile süslenmiş eşsiz ve şık bir giyim. Büst altında Streç dantel tül işlemeli bant ile çok estetik.

G-String külot ile ön yüzey tamamen ipek ve saten, kenarlar ise dantel tül işlemeli.

 

KULLANILAN: % 5 Elastan % 60 İpek % 35 Naylon

KAPLAMA: 100% Pamuk

PADDING: 100% Pamuk

Sütyenlerde kullanılan C Kup ölçüsü, B Kuplara da uyumlu olarak kabul gören, orta bir Kup ölçüsüdür. C kullanıcılarının yanı sıra B kullanıcıları da rahatça kullanabilmektedir.


Bayanların beğenisini kazanmış olan Fiammo markasının bu Fiammo Sütyen Takımı Set1014 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Fiammo markasının Fiammo Sütyen Takımı Set1014 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Fiammo Sütyen Takımı Set1014 için, 90C bedenleri bulunmaktadır.Fiammo SET1014 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Fiammo Sütyen Takımı Set1014 ürünü faturada "Fiammo SET1014" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.