Fileli Transparan Erotik Gecelik Vixson

Fileli Transparan Erotik Gecelik Vixson

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Yan bölümü dar, ön kısmı ise büyük fileli şekilde hazırlanmış Vixson fileli transparan fantazi gecelik sihirli diye tabir ettiğimiz ürünlerimizden biridir.

Vixson fileli transparan fantazi gecelik düşük omuz ayrıntısıyla seksiliğinizi iki katına çıkaracak.En az bunun kadar baştan çıkarıcı diğer ürünlerimizi Vixson markası altında diğer katagorilerimizde bulabilir,hemen sipariş verebilirsiniz.

Ürün İçeriği: 1 Adet Gecelik


Özellikle ülkemizde Vixson markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Fileli Transparan Erotik Gecelik Vixson modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. Vixson markasının Fileli Transparan Erotik Gecelik Vixson modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0008 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
42,11 TL   %10
37,90 TL
-Tükendi-
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün