For Dreams Artemis 3018

For Dreams Artemis 3018

2019 For Dreams Gecelik

106.20 TL   %35
68.82 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Saks Mavi-L
150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
For Dreams 2019 Koleksiyon: For Dreams Artemis 3018

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Dantel Gecelik modellerinde gerek kullanılan saten vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Dantel Gecelikler arasında For Dreams markasının For Dreams Artemis 3018 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran For Dreams markasının tasarımları, hem de For Dreams markasının ürün kalitesi size For Dreams Artemis 3018 ürününü önermemizi sağlamaktadır.For Dreams markası bu For Dreams Artemis 3018 model ürününde şıklığı, zarafeti ve erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

Saks Mavi renk seçeneği\seçenekleri sunan For Dreams Artemis 3018 için, L bedenleri bulunmaktadır.For Dreams 3018 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. For Dreams Artemis 3018 ürünü faturada "For Dreams 3018" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.