For Dreams Jartiyer Takım 1129

For Dreams Jartiyer Takım 1129

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer & Jartiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer & Jartiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış For Dreams markasının Büstiyer & Jartiyer Takımları tercih edilmektedir. For Dreams markasının For Dreams Jartiyer Takım 1129 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek For Dreams Jartiyer Takım 1129 modeli olsun gerekse de For Dreams markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

S, M, L, XL, bedenlere sahip For Dreams Jartiyer Takım 1129, Beyaz, Siyah, Kırmızı renk seçeneklerine sahip.For Dreams 1129 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.
51,39 TL   %18
42,32 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün