Fantazi Takımlar kategorisinde erkeklerin dikkatini en çok çeken ürün şüphesiz Fantazi Atlet Takımlarıdır. Çünkü bu ürünler, kadın vücudunun cezbediciliği yüksek olan bölgelerini ön plana çıkaran şeffaf ve dekolteli olabilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere evliliğinizi renklendirecek Fantazi Takımlar arasından en uygun fiyatlı Fantazi Atlet Takım ürünlerini sunmaktayız. Bu bağlamda Fushja markasına ait Fushja Bs Top String 14000 modeli tüm bayan ihtişamını göz önüne serebilen bir üründür. Gerek Fushja markasının kalitesinin beğenilmiş ve tasdiklenmiş olası ve gerekse de ortaya konan Fushja Bs Top String 14000 modelinde ki tasarım ile büyük beğeni toplamaktadır.bedenleri mevcut olan Fushja Bs Top String 14000, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Fushja 14000 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Fushja Bs Top String 14000 ürünü faturada "Fushja 14000" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.