Fantazi Takımlar kategorisinde erkeklerin dikkatini en çok çeken ürün şüphesiz Fantazi Atlet Takımlarıdır. Çünkü bu ürünler, kadın vücudunun cezbediciliği yüksek olan bölgelerini ön plana çıkaran şeffaf ve dekolteli olabilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere evliliğinizi renklendirecek Fantazi Takımlar arasından en uygun fiyatlı Fantazi Atlet Takım ürünlerini sunmaktayız. Bu bağlamda Fushja markasına ait Fushja Desert Safari Dress Ds 20001 modeli tüm bayan ihtişamını göz önüne serebilen bir üründür. Gerek Fushja markasının kalitesinin beğenilmiş ve tasdiklenmiş olası ve gerekse de ortaya konan Fushja Desert Safari Dress Ds 20001 modelinde ki tasarım ile büyük beğeni toplamaktadır.bedenleri mevcut olan Fushja Desert Safari Dress Ds 20001, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Fushja Fushja20001 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Fushja Desert Safari Dress Ds 20001 ürünü faturada "Fushja Fushja20001" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.