Gallipoli 2017 Koleksiyon: Gallipoli Dantel-tül Hortum Lastik Tek Badi 8290

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.Dünyaca ünlü Gallipoli markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Gallipoli Dantel-tül Hortum Lastik Tek Badi 8290 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Gallipoli markasının Gallipoli Dantel-tül Hortum Lastik Tek Badi 8290 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Gallipoli Dantel-tül Hortum Lastik Tek Badi 8290, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Gallipoli 8290 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gallipoli Dantel-tül Hortum Lastik Tek Badi 8290 ürünü faturada "Gallipoli 8290" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.