90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Gallipoli Dantelli Push-Up Destekli Sütyen Külot Takım 3731

Gallipoli Dantelli Push-Up Destekli Sütyen Külot Takım 3731

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Gallipoli markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Gallipoli Dantelli Push-Up Destekli Sütyen Külot Takım 3731 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Gallipoli markasının Gallipoli Dantelli Push-Up Destekli Sütyen Külot Takım 3731 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


B cup yarım dolgulu

Nokta desen dantelli push up sütyen, külot takım
İçerik: 82% Polyamide 18% Elastan
B cup yarım dolgulu

Siyah, Yeşil renk seçeneği\seçenekleri sunan Gallipoli Dantelli Push-Up Destekli Sütyen Külot Takım 3731 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Gallipoli 3731 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gallipoli Dantelli Push-Up Destekli Sütyen Külot Takım 3731 ürünü faturada "Gallipoli 3731" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
44,77 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün