90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Gallipoli Deri-zincir İki Parça String 15602

Gallipoli Deri-zincir İki Parça String 15602
Gallipoli 2017 Koleksiyonu: Gallipoli Deri-zincir İki Parça String 15602

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda Gallipoli markasına ait Gallipoli Deri-zincir İki Parça String 15602 modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz Gallipoli markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Gallipoli Deri-zincir İki Parça String 15602 modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Gallipoli markasına ait Gallipoli Deri-zincir İki Parça String 15602 model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.M, L, XL bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, Siyah gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Gallipoli 15602 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gallipoli Deri-zincir İki Parça String 15602 ürünü faturada "Gallipoli 15602" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Gallipoli Fantazi Takımlar

42.9 TL   %19
34,85 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün