Gallipoli Jartiyer 3'lü Takım 022

Gallipoli Jartiyer 3'lü Takım 022

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer & Jartiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer & Jartiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Saten ve dantel jartiyer, string, çorap takım
İçerik: 82% Polyamide 18% Elastan

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Gallipoli markasının Büstiyer & Jartiyer Takımları tercih edilmektedir. Gallipoli markasının Gallipoli Jartiyer 3'lü Takım 022 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Gallipoli Jartiyer 3'lü Takım 022 modeli olsun gerekse de Gallipoli markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

S, M, L, XL, bedenlere sahip Gallipoli Jartiyer 3'lü Takım 022, Vişne renk seçeneklerine sahip.Gallipoli 022 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.
47,20 TL   %17
39,33 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün