90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Gallipoli Kombinezon String Çorap Takım 8052

Gallipoli Kombinezon String Çorap Takım 8052
Gallipoli 2017 Koleksiyonu: Gallipoli Kombinezon String Çorap Takım 8052

Erotik çekicilik kadınların doğasında bulunan bir konudur. Ancak bazen eşler aralarındaki heyecanın artması, evliliklerinin daha da renklenmesi için çeşitli Seksi Elbiseler ve Takımlar kullanmaktadırlar. Bu Seksi Elbiseler ve Takımlar arasında en çok dikkat çeken ürünler arasında Seksi Takımlara sıkça rastlamaktayız. Bu ürünler özellikle sütyen ve külotlar üzerinde erotik çekiciliği körükleyecek ekstra tasarımların uygulanması ile ortaya çıkmaktadır.


Bu ürün 3 parçadan oluşmaktadır.


Bu bağlamda özellikle Seksi Elbiseler ve Takımlar üreten Gallipoli markası adından sıkça söz ettirmekte ve ülkemizde bayanlar arasında en çok tercih edilen marka olmaktadır. Bu markanın Gallipoli Kombinezon String Çorap Takım 8052 model Seksi Takımları da diğer ürünleri gibi kendine özgü bir tasarım ve renk uyumu sergilemektedir. Gallipoli markasına ait Gallipoli Kombinezon String Çorap Takım 8052 ürününü en uygun fiyatlar ile icgiyimozel.com sitemiz farkı ile temin edebilirsiniz.

90B bedeni\bedenleri bulunan bu Seksi Takımlar için, Siyah renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Gallipoli 8052 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gallipoli Kombinezon String Çorap Takım 8052 ürünü faturada "Gallipoli 8052" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Gallipoli Seksi Elbiseler ve Takımlar

112.9 TL   %20
89,90 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün