90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Gallipoli Saten Desteksiz Sütyen 4'lü Takım 3802

Gallipoli Saten Desteksiz Sütyen 4'lü Takım 3802

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


A cup yarım dolgulu, B cup dolgusuz

Saten ve dantel sütyen, string, jartiyer, çorap takım
İçerik: 82% Polyamide 18% Elastan
A cup yarım dolgulu, B cup dolgusuz

Bayanların beğenisini kazanmış olan Gallipoli markasının bu Gallipoli Saten Desteksiz Sütyen 4'lü Takım 3802 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Gallipoli markasının Gallipoli Saten Desteksiz Sütyen 4'lü Takım 3802 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Vişne renk seçeneği\seçenekleri sunan Gallipoli Saten Desteksiz Sütyen 4'lü Takım 3802 için, 70A, 75A, 75B, 80A, 80B, 85A, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Gallipoli 3802 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gallipoli Saten Desteksiz Sütyen 4'lü Takım 3802 ürünü faturada "Gallipoli 3802" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
76,07 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Vişne-80B
90 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün