Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Gallipoli markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Gallipoli Saten Sütyen 3'lü Takım 31112 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Gallipoli markasının Gallipoli Saten Sütyen 3'lü Takım 31112 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


B,C cup yarım dolgulu

Puantiyeli saten kumaşlı sütyen, külot, string takım
İçerik: 62% Polyester 20% Polyamide 18% Elastan
B-C cup yarım dolgulu
 

Mor renk seçeneği\seçenekleri sunan Gallipoli Saten Sütyen 3'lü Takım 31112 için, 70B, 75B, 75C, 80B, 80C, 85B, 85C, 90B, 95B bedenleri bulunmaktadır.Gallipoli 31112 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gallipoli Saten Sütyen 3'lü Takım 31112 ürünü faturada "Gallipoli 31112" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.