Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Yarasa desen straplez büstiyer, string, çorap takım
İçerik: 82% Polyamide 18% Elastan
A cup yarım dolgulu, B cup dolgusuz

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Gallipoli markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Gallipoli markasının Gallipoli Straplez Push-Up Destekli Büstiyer 3'lü Takım 0222 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Gallipoli Straplez Push-Up Destekli Büstiyer 3'lü Takım 0222 modeli olsun gerekse de Gallipoli markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

70A, 75A, 75B, 80A, 80B, 85A, 85B, 90B, bedenlere sahip Gallipoli Straplez Push-Up Destekli Büstiyer 3'lü Takım 0222, Beyaz, Siyah, Ekru renk seçeneklerine sahip.Gallipoli 0222 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gallipoli Straplez Push-Up Destekli Büstiyer 3'lü Takım 0222 ürünü faturada "Gallipoli 0222" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.