90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Gallipoli Straplez Push-Up Destekli Sütyen String Takım 3722

Gallipoli Straplez Push-Up Destekli Sütyen String Takım 3722

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Gallipoli markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Gallipoli Straplez Push-Up Destekli Sütyen String Takım 3722 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Gallipoli markasının Gallipoli Straplez Push-Up Destekli Sütyen String Takım 3722 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


A cup yarım dolgulu, B cup dolgusuz

Nokta desen dantelli straplez push up sütyen, string takım
İçerik: 82% Polyamide 18% Elastan
A cup yarım dolgulu, B cup dolgusuz

Siyah, Yeşil renk seçeneği\seçenekleri sunan Gallipoli Straplez Push-Up Destekli Sütyen String Takım 3722 için, 70A, 75A, 75B, 80A, 80B, 85A, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Gallipoli 3722 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gallipoli Straplez Push-Up Destekli Sütyen String Takım 3722 ürünü faturada "Gallipoli 3722" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
44,77 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün