Gallipoli 2017 Koleksiyon: Gallipoli Tül-pul Baskılı Tek Badi 8250

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.Dünyaca ünlü Gallipoli markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Gallipoli Tül-pul Baskılı Tek Badi 8250 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Gallipoli markasının Gallipoli Tül-pul Baskılı Tek Badi 8250 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

M, L, XL bedenleri mevcut olan Gallipoli Tül-pul Baskılı Tek Badi 8250, Siyah, Kırmızı renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Gallipoli 8250 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gallipoli Tül-pul Baskılı Tek Badi 8250 ürünü faturada "Gallipoli 8250" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.