Gece Gölge Elina Dolgulu Sütyen Külot Takım 4650

Gece Gölge Elina Dolgulu Sütyen Külot Takım 4650
Gece Gölge 2019 Koleksiyon: Gece Gölge Elina Dolgulu Sütyen Külot Takım 4650

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Gece Gölge markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Gece Gölge Elina Dolgulu Sütyen Külot Takım 4650 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Gece Gölge markasının Gece Gölge Elina Dolgulu Sütyen Külot Takım 4650 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


Gece Gölge Dolgulu Sütyen Külot Takım Elina

Dantelli dolgulu sütyen külot takım

Somon, Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Gece Gölge Elina Dolgulu Sütyen Külot Takım 4650 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Gece Gölge 4650 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gece Gölge Elina Dolgulu Sütyen Külot Takım 4650 ürünü faturada "Gece Gölge 4650" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.