Gece Gölge Lora Desteksiz Sütyen Külot Takımı 4531

Gece Gölge Lora Desteksiz Sütyen Külot Takımı 4531
Gece Gölge 2019 Koleksiyon: Gece Gölge Lora Desteksiz Sütyen Külot Takımı 4531

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


Gece Gölge Desteksiz Sütyen Külot Takım Lora

Dantelli desteksiz sütyen külot takım

Ürünler kapalı kutular içinde içeriği belli olmayacak şekilde kargolanmaktadır
Sayın tüketici, bu ürün üstün nitelikli hammadellerden üretilmiştir. Hiç bir kanserojen madde içermediği AZO testi ile belgelenmiştir. AZO testinden geçmiş ürünleri tercih etmeniz siz ve sevdiklerinizin sağlığı açısından önemlidir.

Bayanların beğenisini kazanmış olan Gece Gölge markasının bu Gece Gölge Lora Desteksiz Sütyen Külot Takımı 4531 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Gece Gölge markasının Gece Gölge Lora Desteksiz Sütyen Külot Takımı 4531 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Somon, Pembe, Lacivert renk seçeneği\seçenekleri sunan Gece Gölge Lora Desteksiz Sütyen Külot Takımı 4531 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Gece Gölge 4531 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gece Gölge Lora Desteksiz Sütyen Külot Takımı 4531 ürünü faturada "Gece Gölge 4531" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.