Nurteks 2018 Koleksiyon: Gecelik Nurteks 5488

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Tül Gecelik modellerinde gerek kullanılan tül vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Tül Gecelikler arasında Nurteks markasının Gecelik Nurteks 5488 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran Nurteks markasının tasarımları, hem de Nurteks markasının ürün kalitesi size Gecelik Nurteks 5488 ürününü önermemizi sağlamaktadır.Nurteks markası bu Gecelik Nurteks 5488 model ürününde şıklığı, zarafeti ve tül'ün erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

Siyah, Ekru, Kırmızı, Saks Mavi renk seçeneği\seçenekleri sunan Gecelik Nurteks 5488 için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Nurteks 5488 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gecelik Nurteks 5488 ürünü faturada "Nurteks 5488" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.