Gecelik Nurteks 7111

Gecelik Nurteks 7111
Nurteks 2018 Koleksiyon: Gecelik Nurteks 7111

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Tül Gecelik modellerinde gerek kullanılan tül vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Tül Gecelikler arasında Nurteks markasının Gecelik Nurteks 7111 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran Nurteks markasının tasarımları, hem de Nurteks markasının ürün kalitesi size Gecelik Nurteks 7111 ürününü önermemizi sağlamaktadır.Nurteks markası bu Gecelik Nurteks 7111 model ürününde şıklığı, zarafeti ve tül'ün erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Gecelik Nurteks 7111 için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Nurteks 7111 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gecelik Nurteks 7111 ürünü faturada "Nurteks 7111" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.