Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.


robe 90% Pamuk - 10% Polyester chemise 80% Viscos - 15% Polyester - 5% Elastan


Gecelik Sabahlık Takımları arasında Penye Mood markasına ait Gecelik Sabahlık Takımı Penye Mood 8232 modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu Penye Mood markasına ait Gecelik Sabahlık Takımı Penye Mood 8232 modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Gecelik Sabahlık Takımı Penye Mood 8232 için, bedenleri bulunmaktadır.Penye Mood 8232 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gecelik Sabahlık Takımı Penye Mood 8232 ürünü faturada "Penye Mood 8232" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.