Gelin Terliği Boncuk Plartform - G&c Collection 140

Gelin Terliği Boncuk Plartform - G&c Collection 140
G & C Collection 2017 Koleksiyonu: Gelin Terliği Boncuk Plartform - G&c Collection 140

Gelin çeyizi hazırlanırken birçok giysi ve aksesuar tercih edilmektedir. Bu aksesuarlar arasında en çok dikkat çekeni Çeyiz Terliği & Aksesuar ıdır. Çünkü özellikle Çeyiz Terliği & Aksesuar lar gelin setleri ile tam uyumlu olmakta, sahip olduğu topuk sebebiyle ayrıca bir çekicilik kazanmaktadır. Bu tür Çeyiz Terliği & Aksesuar ları hafif erotizm kazanmak için tercih edilmektedir.


Orijinal ürün olup, çeyizlik kutusunda gönderilmektedir. Boncuk Plartform Çeyiz Terliği- G&C Collection.


G & C Collection markası özellikle Çeyiz Terliği & Aksesuar ı üretiminde bayanların övgü ve beğenisini kazanmış bir markadır. Bu sebeple G & C Collection markasının ürettiği Gelin Terliği Boncuk Plartform - G&c Collection 140 modeli de ayrıca kendine özgü bir tasarım ve işçiliğe sahiptir. G & C Collection markasına ait Gelin Terliği Boncuk Plartform - G&c Collection 140 modeli Çeyiz Terliği & Aksesuar larını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Gelin Terliği Boncuk Plartform - G&c Collection 140 için, 36, 37, 38, 39, 40 bedenleri bulunmaktadır.

G & C Collection GC 140 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

2017 G & C Collection Gelin & Çeyiz

144,75 TL   %47
77,20 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün