90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Gelin Terliği Boncuk Plartform - G&c Collection 140

Gelin Terliği Boncuk Plartform - G&c Collection 140
G & C Collection 2017 Koleksiyonu: Gelin Terliği Boncuk Plartform - G&c Collection 140

Gelin çeyizi hazırlanırken birçok giysi ve aksesuar tercih edilmektedir. Bu aksesuarlar arasında en çok dikkat çekeni Çeyiz Terliği ıdır. Çünkü özellikle Çeyiz Terliği lar gelin setleri ile tam uyumlu olmakta, sahip olduğu topuk sebebiyle ayrıca bir çekicilik kazanmaktadır. Bu tür Çeyiz Terliği ları hafif erotizm kazanmak için tercih edilmektedir.


Orijinal ürün olup, çeyizlik kutusunda gönderilmektedir. Boncuk Plartform Çeyiz Terliği- G&C Collection.


G & C Collection markası özellikle Çeyiz Terliği ı üretiminde bayanların övgü ve beğenisini kazanmış bir markadır. Bu sebeple G & C Collection markasının ürettiği Gelin Terliği Boncuk Plartform - G&c Collection 140 modeli de ayrıca kendine özgü bir tasarım ve işçiliğe sahiptir. G & C Collection markasına ait Gelin Terliği Boncuk Plartform - G&c Collection 140 modeli Çeyiz Terliği larını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Gelin Terliği Boncuk Plartform - G&c Collection 140 için, 36, 37, 38, 39, 40 bedenleri bulunmaktadır.

G & C Collection GC 140 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gelin Terliği Boncuk Plartform - G&c Collection 140 ürünü faturada "G & C Collection GC 140" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 G & C Collection Gelin & Çeyiz

144.75 TL   %47
77,20 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün