Pierre Cardin 2017-2018 Sonbahar Kış Koleksiyon: Genç Kız Pijama Takım Pierre Cardin PC7238

Rahat bir uyku tüm çocukların doğru ve yeterli gelişimleri için en önemli konudur. Rahat bir uykuyu sağlamak için de çeşitli giyim eşyaları kullanılır. Özellikle sitemizin Kız Çocuk Giyimi kategorisinde beğeninize sunduğumuz Kız Çocuk Pijamaları kız çocukları için rahat hareket imkânının yanında rahat ve dış etkilere karşı koruyucu bir uyku yaşamasını sağlar. Özellikle Pierre Cardin markası Kız Çocuk Pijamalarında kalitesini kanıtlamış büyük bir markadır. Biz icgiyimozel.com olarak sitemizde Pierre Cardin markasına ait birçok farklı model ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. Pierre Cardin markasının Genç Kız Pijama Takım Pierre Cardin PC7238 model Kız Çocuk Pijaması sitemiz üzerinden satışını gerçekleştirdiğimiz en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Kız Çocuk Pijamalarındandır.


% 96 Pamuk % 4 Elastan


Kız Çocuk Giyimi kategorisi altında Kız Çocuk Pijamalarından olan Pierre Cardin markasının Genç Kız Pijama Takım Pierre Cardin PC7238 modeline en uygun fiyata icgiyimozel.com farkıyla sahip olabilirsiniz.

, bedenlere sahip Genç Kız Pijama Takım Pierre Cardin PC7238, renk seçeneklerine sahip.Pierre Cardin PC7238 Kız Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Genç Kız Pijama Takım Pierre Cardin PC7238 ürünü faturada "Pierre Cardin PC7238" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.