90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Gigotto Push-Up Sütyen Külot Takım

Gigotto Push-Up Sütyen Külot Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Gigotto markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Gigotto Push-Up Sütyen Külot Takım modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Gigotto markasının Gigotto Push-Up Sütyen Külot Takım modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%77 Polyamid, %15 Elastan, %8 Pamuk.Takım külot dahil olmak üzere 2 parçadır.


Gri-Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Gigotto Push-Up Sütyen Külot Takım için, 75, 90 bedenleri bulunmaktadır.Gigotto 066-SK2042 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gigotto Push-Up Sütyen Külot Takım ürünü faturada "Gigotto 066-SK2042" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
42,50 TL
--Tükendi--