Gogo Bikini Redhotbest Elegant Chained Zincirli

Gogo Bikini Redhotbest Elegant Chained Zincirli

Erotik çekicilik kadınların doğasında bulunan bir konudur. Ancak bazen eşler aralarındaki heyecanın artması, evliliklerinin daha da renklenmesi için çeşitli Seksi Elbiseler ve Takımlar kullanmaktadırlar. Bu Seksi Elbiseler ve Takımlar arasında en çok dikkat çeken ürünler arasında Seksi Takımlara sıkça rastlamaktayız. Bu ürünler özellikle sütyen ve külotlar üzerinde erotik çekiciliği körükleyecek ekstra tasarımların uygulanması ile ortaya çıkmaktadır.


Arkası büzgülü, sıradışı mini üçgen fantazi zincirli bikini.

Standart Beden S/M Bedenler İçindir.


Bu bağlamda özellikle Seksi Elbiseler ve Takımlar üreten RedHotBest markası adından sıkça söz ettirmekte ve ülkemizde bayanlar arasında en çok tercih edilen marka olmaktadır. Bu markanın Gogo Bikini Redhotbest Elegant Chained Zincirli model Seksi Takımları da diğer ürünleri gibi kendine özgü bir tasarım ve renk uyumu sergilemektedir. RedHotBest markasına ait Gogo Bikini Redhotbest Elegant Chained Zincirli ürününü en uygun fiyatlar ile icgiyimozel.com sitemiz farkı ile temin edebilirsiniz.

Standart bedeni\bedenleri bulunan bu Seksi Takımlar için, Siyah, Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.RedHotBest RHB301210 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
39,64 TL   %18
32,31 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün