Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Fushja 2014 modelidir.


Dünyaca ünlü Fushja markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Göğsü Açık Fantazi Body Fushja Boutique Hotel modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Fushja markasının Göğsü Açık Fantazi Body Fushja Boutique Hotel modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Göğsü Açık Fantazi Body Fushja Boutique Hotel, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Fushja 27567 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Göğsü Açık Fantazi Body Fushja Boutique Hotel ürünü faturada "Fushja 27567" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.