Tüm ürünlerde haftasonu özel Anında %10 İndirim

Hırka

, 2 ürün bulduk!

Hırka

Kadın giyimin erkek giyimine göre en önemli avantajı karşımıza çok sayıda seçeneğin çıkıyor olması, Zaten kılığına kıyafetine her yaşta çok düşkün olan kadınlar için böylesi bol alternatifin olması ise oldukça durumu kolaylaştıran bir olgu.

Nitekim kadınların gündelik yaşamda en sık kullandıkları ürünlerin başında hırka geliyor. Hırka her ortamda ev, işte, gece sokağa çıkarken rahatlıkla kullanılabilecek olan bir dış giyim ürünü ve son yıllarda da farklı modellerde olan hırkalar son derece revaçta.

Bol ve salaş olanlar, pötikare tarzında olanlar, önü kısa arkası uzun olanlar, mini olanlar gibi pek çok seçenek var karşımızda ve kadın giyiminde hırka konusunda tam bir cümbüşün yaşandığı da rahatlıkla söylenebilir.

Penye, koton, yün, triko, polar gibi birçok malzemeden üretilen hırkalar her dem giyilebilecek olan nitelikte.

İç giyim ürünleri ile beraber satılan ürünler de yok değil. Renkler ise doğadaki tüm renkler olarak rahatlıkla ifade edilebilir. Bu konuda herhangi bir sorun sıkıntı yok ama hırkalar da özellikle sezonun gözde renkleri o yıl hangisi ise karşımıza daha çok çıkıyor. Tıpkı desenlerde olduğu gibi ama bir de klasik hırka modelleri var ki onların modası asla geçmiyor.

Tüm kadın bedenleri için üretilen hırkalar da fiyatlar ile ürünün markasına, modeline, özellikle kullanılan malzemeye göre her bütçeye uygun olacak biçimde karşımıza çıkıyor.