Hmd Bayan Elbise 70043

Hmd Bayan Elbise 70043

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan giysiler bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Genel olarak Bayan Giyim giysilerinde bayanlar Bayan Elbise modellerini tercih etmektedirler. Üretici firmalar Bayan Elbise’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır. Özellikle gündelik kıyafet bile olsa Bayan Elbise modellerinde bayanların beğenisini kazanmak çok zordur.


%92 Koton %8 Elastan


Bu sebeple Hmd Bayan Elbise 70043 modeli bayanların beğenisini kazanmış HMD markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen HMD markasına ait Bayan Elbise modelleri arasında Hmd Bayan Elbise 70043 modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Hmd Bayan Elbise 70043 modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

S-M, L-XL bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Elbise, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.HMD 70043 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
43,74 TL   %33
29,16 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün