İnce Dantelli Push Up Sütyen String Jartiyer Çorap Takım Gallipoli 3282

İnce Dantelli Push Up Sütyen String Jartiyer Çorap Takım Gallipoli 3282

2019 Gallipoli Sütyen Takımları

103.90 TL   %17
85.76 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Ekru-85A
150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Gallipoli 2019 Koleksiyon: İnce Dantelli Push Up Sütyen String Jartiyer Çorap Takım Gallipoli 3282

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Gallipoli markasının ürünleri olmuştur. Özellikle İnce Dantelli Push Up Sütyen String Jartiyer Çorap Takım Gallipoli 3282 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Gallipoli markasının İnce Dantelli Push Up Sütyen String Jartiyer Çorap Takım Gallipoli 3282 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


82% Polyamide 18% Elastan

İnce dantelli, push up sütyen, string, jartiyer, çorap takım

A cup yarım dolgulu, B cup dolgusuz


Siyah, Ekru, Mor, Parliament Mavi renk seçeneği\seçenekleri sunan İnce Dantelli Push Up Sütyen String Jartiyer Çorap Takım Gallipoli 3282 için, 70A, 75A, 75B, 80A, 80B, 85A, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Gallipoli 3282 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. İnce Dantelli Push Up Sütyen String Jartiyer Çorap Takım Gallipoli 3282 ürünü faturada "Gallipoli 3282" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.