İnce Dantelli Sütyen Şort Takım Gallipoli 3293

İnce Dantelli Sütyen Şort Takım Gallipoli 3293
Gallipoli 2019 Koleksiyon: İnce Dantelli Sütyen Şort Takım Gallipoli 3293

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


İnce dantelli dekolte boş sütyen, şort takım
İçerik: 82% Polyamide 18% Elastan

Bayanların beğenisini kazanmış olan Gallipoli markasının bu İnce Dantelli Sütyen Şort Takım Gallipoli 3293 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Gallipoli markasının İnce Dantelli Sütyen Şort Takım Gallipoli 3293 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Siyah, Ekru, Mor, Parliament Mavi renk seçeneği\seçenekleri sunan İnce Dantelli Sütyen Şort Takım Gallipoli 3293 için, 75B, 75C, 80B, 80C, 85B, 85C, 90B, 90C bedenleri bulunmaktadır.Gallipoli 3293 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. İnce Dantelli Sütyen Şort Takım Gallipoli 3293 ürünü faturada "Gallipoli 3293" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.