iki iplik Eşofman 2 li Takım Yeni İnci BPJ1362

iki iplik Eşofman 2 li Takım Yeni İnci BPJ1362
Yeni İnci 2018-2019 Sonbahar Kış Koleksiyon: iki iplik Eşofman 2 li Takım Yeni İnci BPJ1362

Ağır ve yorucu geçen bir iş gününün ardından insan üzerindeki ağır kıyafetleri çıkarıp, daha rahat ve dinlendirici bir şeyler giymek ve günün yorgunluk ve stresini unutmak ister. Bunun için en iyi tercih Bayan Eşofman Takımdır. Çünkü üretildikleri kumaşların da bir özelliği olarak vücudu dinlendirme ve rahat ettirme özelliği bulunmaktadır. Genellikle Bayan Eşofman Takım pamuk gibi doğal ürünler kullanılarak hazırlandığı gibi, spor amaçlı olarak polyester malzemeden üretilen Bayan Eşofman Takımda bulunmaktadır. Tüm bayan giysilerinde olduğu gibi Bayan Eşofman Takım’ında da bir moda anlayışı bulunmaktadır.



Yeni İnci markasının iki iplik Eşofman 2 li Takım Yeni İnci BPJ1362 model ürününde kullanılan malzeme ve renk kalitesi Yeni İnci markasının diğer ürünleri ile aynı düzeyde kalitelidir. Ülkemizde bayanlar arasında büyük beğeni yakalayan Yeni İnci markasına ait tüm bayan giysilerinde farklı renkler ile uzman stilistlerin tasarımları göz doldurmaktadır. Bayan Eşofman Takım olarak Yeni İnci markasının iki iplik Eşofman 2 li Takım Yeni İnci BPJ1362 tasarımını en uygun fiyatlı icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

S, M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Eşofman Takım, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.



Yeni İnci BPJ1362 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. iki iplik Eşofman 2 li Takım Yeni İnci BPJ1362 ürünü faturada "Yeni İnci BPJ1362" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.