90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

İn Limits Destekli Jartiyerli Dantelli Sütyen Takım H 138

İn Limits Destekli Jartiyerli Dantelli Sütyen Takım H 138

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen In Limits markasının ürünleri olmuştur. Özellikle İn Limits Destekli Jartiyerli Dantelli Sütyen Takım H 138 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında In Limits markasının İn Limits Destekli Jartiyerli Dantelli Sütyen Takım H 138 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.renk seçeneği\seçenekleri sunan İn Limits Destekli Jartiyerli Dantelli Sütyen Takım H 138 için, bedenleri bulunmaktadır.In Limits H138 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. İn Limits Destekli Jartiyerli Dantelli Sütyen Takım H 138 ürünü faturada "In Limits H138" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-