Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında ITALIANA markasının Italiana 50 Denye Masaj Külotlu 2201 Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. ITALIANA markasına ait Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Italiana 50 Denye Masaj Külotlu 2201 Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


50 Den

84% Polyamide - 16% Elastane

3d özelliği Sayesinde Tüm
Bacağı Sarar, şişme Ve Yorgunluğu
önlemeye Yardımcı Olur. Tabanı
Masaj Efektli özel Tasarıma Sahiptir

1, 2, 3, bedenlere sahip Italiana 50 Denye Masaj Külotlu 2201, Siyah, Ten, Koyu Ten renk seçeneklerine sahip.ITALIANA 2201 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Italiana 50 Denye Masaj Külotlu 2201 ürünü faturada "ITALIANA 2201" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.