90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Italiana Fıt 15 Maxı Külotlu Çorap 1109

Italiana Fıt 15 Maxı Külotlu Çorap 1109

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında ITALIANA markasının Italiana Fıt 15 Maxı Külotlu Çorap 1109 Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. ITALIANA markasına ait Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Italiana Fıt 15 Maxı Külotlu Çorap 1109 Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


15 Den.
Panel Ağlı Külotlu Çorap
%87 Polyamıde %13 Elastane

, bedenlere sahip Italiana Fıt 15 Maxı Külotlu Çorap 1109, renk seçeneklerine sahip.ITALIANA 1109 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Italiana Fıt 15 Maxı Külotlu Çorap 1109 ürünü faturada "ITALIANA 1109" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-