Italiana Kaçma Dur 15 Den 8644

Italiana Kaçma Dur 15 Den 8644

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında ITALIANA markasının Italiana Kaçma Dur 15 Den 8644 Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. ITALIANA markasına ait Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Italiana Kaçma Dur 15 Den 8644 Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


15 Den
Yeni Geliştirilmiş özel Bir Iplikle üretilen "kaçma Dur" Çorapları, Kaçıkların Oluşmasını Ve Deliklerin Büyümesini Engellemeye Yardımcı Olur.
%69 Polyamide %31 Elastane

, bedenlere sahip Italiana Kaçma Dur 15 Den 8644, renk seçeneklerine sahip.ITALIANA 8644 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-