90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Italiana Super Cotton Maxi Külotlu Çorap 2545

Italiana Super Cotton Maxi Külotlu Çorap 2545

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında ITALIANA markasının Italiana Super Cotton Maxi Külotlu Çorap 2545 Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. ITALIANA markasına ait Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Italiana Super Cotton Maxi Külotlu Çorap 2545 Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


90 Den.
Pamuklu,sağlıklı Ve Sıcak
Tutan Külotlu Çorap
% 49 Polyamıde % 47 Cotton
% 4 Elastane

, bedenlere sahip Italiana Super Cotton Maxi Külotlu Çorap 2545, renk seçeneklerine sahip.ITALIANA 2545 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Italiana Super Cotton Maxi Külotlu Çorap 2545 ürünü faturada "ITALIANA 2545" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-