Jakarlı Kumaş Sütyen Slip String Takım Gallipoli 37712

Jakarlı Kumaş Sütyen Slip String Takım Gallipoli 37712
Gallipoli 2019 Koleksiyon: Jakarlı Kumaş Sütyen Slip String Takım Gallipoli 37712

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.



Bayanların beğenisini kazanmış olan Gallipoli markasının bu Jakarlı Kumaş Sütyen Slip String Takım Gallipoli 37712 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Gallipoli markasının Jakarlı Kumaş Sütyen Slip String Takım Gallipoli 37712 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Kiremit renk seçeneği\seçenekleri sunan Jakarlı Kumaş Sütyen Slip String Takım Gallipoli 37712 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.



Gallipoli 37712 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Jakarlı Kumaş Sütyen Slip String Takım Gallipoli 37712 ürünü faturada "Gallipoli 37712" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.