Jartierli Dolgulu Sütyen Külot Çorap Takım Orkide CARMENJARTIER

Jartierli Dolgulu Sütyen Külot Çorap Takım Orkide CARMENJARTIER
Orkide 2019 Koleksiyon: Jartierli Dolgulu Sütyen Külot Çorap Takım Orkide CARMENJARTIER

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Orkide markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Jartierli Dolgulu Sütyen Külot Çorap Takım Orkide CARMENJARTIER modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Orkide markasının Jartierli Dolgulu Sütyen Külot Çorap Takım Orkide CARMENJARTIER modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


% 80 Naylon % 20 Elastan


Siyah, Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Jartierli Dolgulu Sütyen Külot Çorap Takım Orkide CARMENJARTIER için, 75B, 80B, 85B bedenleri bulunmaktadır.Orkide CARMENJARTIER Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Jartierli Dolgulu Sütyen Külot Çorap Takım Orkide CARMENJARTIER ürünü faturada "Orkide CARMENJARTIER" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.