Jeremi 2019 Koleksiyon: Jeremi 2952 Saten Dantelli Gecelik Sabahlık Takım

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.Gecelik Sabahlık Takımları arasında Jeremi markasına ait Jeremi 2952 Saten Dantelli Gecelik Sabahlık Takım modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu Jeremi markasına ait Jeremi 2952 Saten Dantelli Gecelik Sabahlık Takım modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Krem, Pudra renk seçeneği\seçenekleri sunan Jeremi 2952 Saten Dantelli Gecelik Sabahlık Takım için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Jeremi 2952 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Jeremi 2952 Saten Dantelli Gecelik Sabahlık Takım ürünü faturada "Jeremi 2952" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.