Jeremi 476 Saten 6'lı Çeyiz Takım

Jeremi 476 Saten 6'lı Çeyiz Takım

2020 Jeremi Gelin & Çeyiz

600.00 TL   %28
429.90 TL
Sepete Ekle
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Jeremi 2020 Koleksiyon: Jeremi 476 Saten 6'lı Çeyiz Takım

Evlilik öncesi gelin çeyizinde mutlaka bulunması gereken en önemli parça Çeyiz Altılı Takım & Setleri dir. Çünkü bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri günlük kullanımda hem gecelik, hem sabahlık, hem de pijama olarak kullanılmaktadır. Sitemizin Gelin & Çeyiz kategorisinde bulunan, bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri en uygun fiyata yine sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır.Çeyiz Altılı Takım & Setleri arasında Jeremi markasının ürettiği Jeremi 476 Saten 6'lı Çeyiz Takım modeli genç gelinler tarafından büyük bir beğeni ile tercih edilmektedir. Jeremi markası özellikle Gelin & Çeyiz grubunda çok kaliteli ürünler üretmektedir. Gerek kullanılan malzemenin kalitesi ve gerekse de tasarımın özgünlüğü sebebiyle çokça tercih edilecektir.

Pudra - S, Krem - S, Krem - M, Krem - L, Krem - XL renk seçeneği\seçenekleri sunan Jeremi 476 Saten 6'lı Çeyiz Takım için, Standart Beden bedenleri bulunmaktadır.

Jeremi 476 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Jeremi 476 Saten 6'lı Çeyiz Takım ürünü faturada "Jeremi 476" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.