90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Joel Boş Kap Straplez Sütyen Takım Pierre Cardin 4566

Joel Boş Kap Straplez Sütyen Takım Pierre Cardin 4566
Pierre Cardin 2017 Koleksiyonu: Joel Boş Kap Straplez Sütyen Takım Pierre Cardin 4566

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.Bayanların beğenisini kazanmış olan Pierre Cardin markasının bu Joel Boş Kap Straplez Sütyen Takım Pierre Cardin 4566 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Pierre Cardin markasının Joel Boş Kap Straplez Sütyen Takım Pierre Cardin 4566 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Siyah, Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Joel Boş Kap Straplez Sütyen Takım Pierre Cardin 4566 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Pierre Cardin 4566 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Joel Boş Kap Straplez Sütyen Takım Pierre Cardin 4566 ürünü faturada "Pierre Cardin 4566" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Pierre Cardin Sütyen Takımları

49.95 TL   %12
43,80 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün