Kapri Homewear Takım Artış 4110

Kapri Homewear Takım Artış 4110
Artış 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyon: Kapri Homewear Takım Artış 4110

Bayanlar için şıklık ve rahatlık en önemli giysi tercih konusudur. Hem son modaya uygun olacak, hem de renkleri ve tasarımı ile beğeni toplayacak bir giysi olmalıdır. Bu konuda özellikle Bayan Ev Giyim ürünlerinde bayanların takip ettiği bir moda anlayışı bulunmaktadır. Dünyaca ünlü markalara ait birbirinden değişik renk ve tasarımlara sahip gündelik Bayan Ev Giyim elbiseleri en uygun fiyata icgiyimozel.com farkıyla sizlerle buluşuyor.Artış markasının bu Kapri Homewear Takım Artış 4110 modelinde kullanılan malzemeler ve tercih edilen renkler ile son modayı ve bayanların beğenisinin kazanılması hedeflenmiştir. Artış markası özellikle ülkemizde bayanlar arasında Bayan Ev Giyim ürünleri arasında büyük bir beğeni kazanmıştır. Özellikle Bayan Ev Giyim ürünlerinde dikkat tercih edilen rahatlık ve şıklık anlayışı Artış markasının bu Kapri Homewear Takım Artış 4110 ürününde ön plana çıkmaktadır.

S, M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Ev Giyim için, Lacivert renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Artış 4110 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Kapri Homewear Takım Artış 4110 ürünü faturada "Artış 4110" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.