Kaşkorse Dantelli Geniş Askılı -3 lü Paket Erdem 2232

Kaşkorse Dantelli Geniş Askılı -3 lü Paket Erdem 2232
Kaşkorseler sizi yazın ferah ve serin, kışın ise sıcacık tutma özelliğine sahiptir. En şık ve yeni kaşkorse modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Kaşkorse Dantelli Geniş Askılı -3 lü Paket Erdem 2232
.

Dikkat: Bu ürün 3'lü paket olarak satılmaktadır. 1 adet alımınızda 3 parça ürün gönderilmektedir. 


Kaşkorsenizi uygun bir eşofman altı, tayt veya kapri ile kombinleyerek rahat bir ev kıyafetine dönüştürebilirsiniz. Erdem iç giyim kaşkorse, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Kaşkorse Dantelli Geniş Askılı -3 lü Paket Erdem 2232 modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Erdem iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

S, M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan ürünün Kaşkorse Dantelli Geniş Askılı -3 lü Paket Erdem 2232, Beyaz, Siyah, Ekru, Pembe, Vizon, Mavi renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Erdem 2232 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Kaşkorse Dantelli Geniş Askılı -3 lü Paket Erdem 2232 ürünü faturada "Erdem 2232" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.