Kaşkorse Sporcu Atlet -3 lü Paket Erdem 2066

Kaşkorse Sporcu Atlet -3 lü Paket Erdem 2066
Erdem 2017 Koleksiyonu: Kaşkorse Sporcu Atlet -3 lü Paket Erdem 2066

Spor yapan bayanlar için özel sportif kıyafetlerin tercih edilmesi gerekmektedir. En önemli konu ise iç çamaşırları ve özellikle Bayan Sporcu Atletleridir. Çünkü bu Bayan Atletlerinin, hem vücut ısısının gereksiz yere arttırılmamasını sağlayacak, bunun yanı sıra vücutta biriken terin dışarı rahat bir şekilde atılmasını sağlayacak şekilde üretilmiş olması gerekmektedir. Bayan Sporcu Atletlerinde aranan bir diğer özellikle ise yapılan spor faaliyetinin rahat bir şekilde yapılabilmesini sağlamasıdır. Bunun için biz icgiyimozel.com olarak sizlere özellikle Sporcu Atletleri üretiminde kaliteyi yakalamış Erdem markasını öneriyoruz.


.

Dikkat: Bu ürün 3'lü paket olarak satılmaktadır. 1 adet alımınızda 3 parça ürün gönderilmektedir. 


Erdem markasının Kaşkorse Sporcu Atlet -3 lü Paket Erdem 2066 ürününde kullanılan malzemelerin kalitesi, doğallığı ve kendine özgü tasarımı sayesinde bayanlar arasında hızla popüler olmaktadır. Bayan Sporcu Atletlerinde Erdem markasının Kaşkorse Sporcu Atlet -3 lü Paket Erdem 2066 modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Sporcu Atlet, Beyaz, Siyah, Lacivert, Vizon renk seçeneklerine sahip.Erdem 2066 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Erdem Bayan Atlet

79,92 TL   %23
61,48 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün