Termal iç çamaşırları özellikle soğuk havalarda sağlığı koruyucu etkisi nedeniyle özellikle aileler tarafından tercih edilmektedir. Sitemizin Kız Çocuk Giyimi kategorisi altında sunduğumuz Kız Çocuk Termal iç giyim ürünleri de soğuktan en çok etkilenen kız çocukları içindir. Kız Çocuk Termal kategorisi altında sunduğumuz modeller arasından Catherine's markasının bu Kids Bayan Polar Eldivenli Başlık Catherine's 1166 ürünü kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş olup, aileler arasında büyük beğeni yakalamış bir üründür. Catherine's markası ürettiği termal iç giyim ürünleri ile zaten adından sıkça söz ettirmektedir. Sitemiz üzerinden Catherine's markasının Kids Bayan Polar Eldivenli Başlık Catherine's 1166 ürününü en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


Alt 60% Polyester - 37% Koton - 3% Elastan


Standart, bedenlere sahip Kids Bayan Polar Eldivenli Başlık Catherine's 1166, Beyaz, Ekru, Pembe, Lacivert renk seçeneklerine sahip.Catherine's 1166 Kız Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Kids Bayan Polar Eldivenli Başlık Catherine's 1166 ürünü faturada "Catherine's 1166" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.