Kıyafet Altından Belli Olmayan Dikişsiz Kom Külot - Mathilda

Kıyafet Altından Belli Olmayan Dikişsiz Kom Külot - Mathilda
Kom 2016 Koleksiyonu: Kıyafet Altından Belli Olmayan Dikişsiz Kom Külot - Mathilda

İç giyim ürünlerinde bayanlar tarafından en çok dikkat edilen ürün Bayan Külotlarıdır. Sitemizin Bayan Külot kategorisinde beğeniye sunduğumuz tüm ürünler arasından Dikişsiz Külotlar çok farklı bir yere sahiptir. Çünkü diğer elbiselerde rahat kullanım imkânı sağlamaktadır. Bayanlar için kalite, şıklık ve konfor en önemli konulardır. Bu yüzden Kom markası bayanların ihtiyaçlarına uygun Dikişsiz Külot üretmekte ve bu alanda en kaliteli ve en şık ürünlere sahip olduğunu göstermektedir.


Dikişsiz yeni nesil külot. Dikişsiz külot teknolojisi. İkinci bir ten gibi vücudu saran yumuşak doku. İnce kıyafetlerin altından dahi görünmez.


Bu bağlamda Dikişsiz Külot lar arasında Kom markasının Kıyafet Altından Belli Olmayan Dikişsiz Kom Külot - Mathilda modeli özellikle kullanılan malzemelerin doğallık, kalite ve tasarımından dolayı tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Kom markasının Kıyafet Altından Belli Olmayan Dikişsiz Kom Külot - Mathilda modelini en uygun fiyata sunmaktayız.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Kıyafet Altından Belli Olmayan Dikişsiz Kom Külot - Mathilda için, bedenleri bulunmaktadır.Kom 71BK80221 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

2016 Kom Bayan Külot

Tükendi-