90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Kız Çocuk Kısa Kollu Fanila

Kız Çocuk Kısa Kollu Fanila

Termal iç çamaşırları özellikle soğuk havalarda sağlığı koruyucu etkisi nedeniyle özellikle aileler tarafından tercih edilmektedir. Sitemizin Kız Çocuk Giyimi kategorisi altında sunduğumuz Kız Çocuk Termal iç giyim ürünleri de soğuktan en çok etkilenen kız çocukları içindir. Kız Çocuk Termal kategorisi altında sunduğumuz modeller arasından Has Yün markasının bu Kız Çocuk Kısa Kollu Fanila ürünü kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş olup, aileler arasında büyük beğeni yakalamış bir üründür. Has Yün markası ürettiği termal iç giyim ürünleri ile zaten adından sıkça söz ettirmektedir. Sitemiz üzerinden Has Yün markasının Kız Çocuk Kısa Kollu Fanila ürününü en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


Kız Çocuk Kısa Kollu Fanila


, bedenlere sahip Kız Çocuk Kısa Kollu Fanila, renk seçeneklerine sahip.Has Yün hsy101 Kız Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Kız Çocuk Kısa Kollu Fanila ürünü faturada "Has Yün hsy101" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-