Us. POLO Assn. 2017-2018 Sonbahar Kış Koleksiyon: Kız Çocuk Pijama Takım Us. POLO Assn. US-156

Rahat bir uyku tüm çocukların doğru ve yeterli gelişimleri için en önemli konudur. Rahat bir uykuyu sağlamak için de çeşitli giyim eşyaları kullanılır. Özellikle sitemizin Kız Çocuk Giyimi kategorisinde beğeninize sunduğumuz Kız Çocuk Pijamaları kız çocukları için rahat hareket imkânının yanında rahat ve dış etkilere karşı koruyucu bir uyku yaşamasını sağlar. Özellikle Us. POLO Assn. markası Kız Çocuk Pijamalarında kalitesini kanıtlamış büyük bir markadır. Biz icgiyimozel.com olarak sitemizde Us. POLO Assn. markasına ait birçok farklı model ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. Us. POLO Assn. markasının Kız Çocuk Pijama Takım Us. POLO Assn. US-156 model Kız Çocuk Pijaması sitemiz üzerinden satışını gerçekleştirdiğimiz en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Kız Çocuk Pijamalarındandır.Kız Çocuk Giyimi kategorisi altında Kız Çocuk Pijamalarından olan Us. POLO Assn. markasının Kız Çocuk Pijama Takım Us. POLO Assn. US-156 modeline en uygun fiyata icgiyimozel.com farkıyla sahip olabilirsiniz.

4 Yaş, 5 Yaş, 6 Yaş, 7 Yaş, bedenlere sahip Kız Çocuk Pijama Takım Us. POLO Assn. US-156, Pembe, Gri renk seçeneklerine sahip.Us. POLO Assn. US-156 Kız Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Kız Çocuk Pijama Takım Us. POLO Assn. US-156 ürünü faturada "Us. POLO Assn. US-156" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.