Doreanse 2018 Koleksiyon: Kolları Dantelli Bayan T.Gümüş Doreanse 8520

Bayanların günlük kullanımda en çok tercih ettiği giysi şüphesiz Body & T-Shirttür. Bu kategoride özellikle bayanlara özgü tasarımlar ile ön plana çıkan ürünler ise Güpürlü T-Shirt lerdir. Bu ürünlerin ana özelliği kendine özgü farklı bir desen, renk ve tasarıma sahip olmalarıdır. Bunun dışında Güpürlü T-Shirt te kullanılan malzeme genellikle pamuk gibi doğal malzemelerdir. Ancak saten, polyester gibi malzemelerde parlaklık katmak için kullanılabilmektedir.


%45 Modal %45 Pamuk - Cotton %10 EA


Doreanse markasına ait Kolları Dantelli Bayan T.Gümüş Doreanse 8520 modeli Güpürlü T-Shirt ü bayanlar arasında çokça tercih edilen bir üründür. Genel olarak Body & T-Shirt ürün grubunda Doreanse markasının ürettiği kaliteli ve uzman stilistlerin kendine özgü tasarımları ön plandadır. Bahse konu Doreanse markasının bu Kolları Dantelli Bayan T.Gümüş Doreanse 8520 modelinde de kullanılan doğal iplikler ve renkli tasarım ile farklılığını göstermektedir.

S, M, L, XL, XXL, bedenlere sahip Kolları Dantelli Bayan T.Gümüş Doreanse 8520, Siyah renk seçeneklerine sahip.

Doreanse 8520 Body & T-Shirt tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Kolları Dantelli Bayan T.Gümüş Doreanse 8520 ürünü faturada "Doreanse 8520" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.